ru

Про компанію

Ласкаво просимо
Ми - компанія професіоналів
з 10-ти річним стажем
Компанія «Ваша тераса» спеціалізується на продажу терасної дошки, і комплектуючих матеріалів на всій території України, а також здійснює професійну установку всіх видів терасових систем. Наявність декількох монтажних бригад дозволяє проводити роботи відразу на чотирьох-п'яти об'єктах одночасно, завдяки чому Вам не потрібно чекати своєї черги - Ваш проект буде реалізований в максимально стислі терміни.

Ми працюємо на українському ринку вже більше 10 років. За цей час нами реалізовано більше 700 проектів як для житлових, так і для комерційних об'єктів нерухомості по всій Україні. Нашими пріоритетними географічними напрямками є м.Київ, Київська область, компанія може виконати об'єкти і в інших регіонах України. Наше партнерство з провідними виробниками та постачальниками, дозволяє запропонувати Вам великий асортимент і конкурентні ціни. Тільки для наших клієнтів діє доставка, щорічне обслуговування, виїзд фахівця, гнучка система знижок, найвищі гарантії на матеріали і монтаж.

Особлива гордість компанії-люди. Кожен має унікальний досвід, знання, прагнення, знає свої обов'язки і виконує їх ретельно і з ентузіазмом. Своїм успіхом і розвитком компанія зобов'язана саме Команді. Ми вдячні своїм людям за відданість і професіоналізм. Разом ми забезпечуємо нашим клієнтам бездоганне виконання завдань будь-якої складності. Ми приймаємо продумані рішення і доводимо їх до кінця.
Є питання? Є питання?
Напишіть нам в формі нижче
Ваше ім'я *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Повідомлення
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Дякую за заявку, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.