ru

Монтаж

Етапи монтажу Етапи монтажу
 • 1
  Замір і розрахунок
  Наш технолог-замірщик виїжджає до Вас для технічних вимірів площі, здійснює точні виміри, складає технічну карту проекту, по якій проводиться розрахунок всіх необхідних матеріалів і комплектуючих. Вся інформація отримана на об'єкті технологом швидко відправляється в наш офіс, де наш менеджер протягом 15-20 хв., складає кошторис і відправляє Вам на Вайбер або E-mail. Додатково технолог проводить презентацію по всіх видах терасових дощок які бере з собою і дає рекомендації по вибору терасної дошки під конкретний об'єкт, враховуючи всі нюанси розташування, розміщення тераси, особливості основи, грунту, вологості, захищеності від УФ променів.

  У нашого технолога для точного виміру і правильних рекомендацій завжди з собою є: лазерний далекомір (Leica DISTO A3) - для точного виміру площі, вимірювач вологості S200 призначений для швидкого контролю вологості деревини та інших будівельних матеріалів, а також вимірювач вологості і температури ADA ZHT 100 (FHT 100) - проводить вимірювання відносної вологості і температури.
 • 2
  Підготовка
  Перед монтажем тераси необхідно забезпечити найбільш важливий момент цього процесу-правильне влаштування основи, на яке будуть монтуватися лаги-підконструкція тераси. Якщо виготовлення тераси проводиться на бетонний майданчик, то цей майданчик повинен мати ухил мінімум 1 см на 1 м довжини підстави. Ухил необхідний для відводу води, яка потрапляє під терасу через зазори між терасовими дошками під час дощу, миття тераси і танення снігу.
 • 3
  Перевірка основи
  Якщо Ви переконалися, що основа під терасу міцна і має необхідний ухил, можна приступати до монтажу підконструкції і терасної дошки. Основа з бетону є самим поширений варіантом під терасу. Ще існує безліч варіантів виконання основи під терасу це може бути стрічковий фундамент, тераса на сваях з каркасом з профільних труб або каліброваного брусу, на регульованих опорах, на тротуарних плитах (плити укладаються на подушку з щебеню, на плити монтується каркас).
 • 4
  Встановлення дошки
  Для кожного матеріалу терасної дошки є свій метод кріплення і монтажу: відкритий, на кліпсу, на клей, на пластину. На практиці в більшості випадків застосовують відкритий спосіб кріплення (терасна дошка кріпиться через всю товщину безпосередньо до лагу) застосовується для монтажу терасної дошки з натуральної деревини і є більш бюджетним, а для дошки з ДПК використовує прихований кріплення (нержавіюча кліпса), яка забезпечує зазор між терасовими дошками 3-4 мм для відводу вологи з поверхні тераси. Кліпса монтується до лагу нержавіючими саморізами з потайною головкою.
Звернувшись в нашу компанію Ви потрапляєте в руки професіоналів, і отримуєте бездоганну якість робіт, і 2-х річну гарантію на монтаж тераси!
Монтаж Як відбувається монтаж
Гарантія на виконані послуги становить 2 роки, при дотриманні всіх норм і правил експлуатації підлогових покриттів.
Гарантійний термін починається з дня підписання «Акту виконаних послуг».
Послуга Шефмонтаж Послуга Шефмонтаж
Послуга шефмонтаж - це технологічний контроль персоналу замовника фахівцем нашої компанії з більш ніж 15 роками досвіду. Шефмонтаж дозволяє знизити ризик помилок які можуть допустити Ваші монтажники. Спеціаліст нашої компанії має все необхідне обладнання для підготовки підстави і укладання дошки.
Робочі моменти Робочі моменти
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Дякую за заявку, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.